Konferencja szkoleniowa dla specjalistów z dr Izabelą Fornalik
9 czerwca 2026

Prezydent Miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce Wioletta Nowicka-Masztalerz serdecznie zapraszają na spotkanie z dr n. hum. Izabelą Fornalik na temat:
„Jak sobie radzić z wyzwaniami związanymi z seksualnością naszych uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych? Aspekty praktyczne”


Szanowni Państwo,