Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Logo projektu My_Rodzice

PROJEKT My_Rodzice

Projekt My_Rodzice to zadanie z zakresu zdrowia publicznego współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zostało zrealizowane przez Stowarzyszenie Epsilon Plus w ramach Narodowego programu Zdrowia.

Istotą projektu jest w sposób przystępny, zgodny z trendami komunikacji mediów społecznościowych, prowadzić rodziców w świat wiedzy psychologiczno-pedagogicznej przydatnej w świadomym wychowywaniu dzieci, wspieraniu ich zasobów, wzmacnianiu relacji rodzinnych oraz w ochronie dzieci w kryzysach osobistych i rozwojowych.

Projekt My_Rodzice jest obecny na platformach YouTube i Facebook, gdzie można zapoznać się z materiałami edukacyjnymi i video.

Zachęcamy do zapoznania się z ww. projektem i wykorzystania wiedzy w praktyce. Skuteczne wychowywanie dzieci i młodzieży staje się wyzwaniem we współczesnym świecie. Warto by świadomi i odpowiedzialni rodzice korzystając ze środków komunikacji cyfrowej doskonalili kompetencje wychowawcze.